Kontaktchat

I wczoraj bardzo mnie zaskoczyli mówiąc że mogę Radio Bercik Silesia włączać od każdego prezentera że nie będzie im to przeszkadzać...Muszę Wam powiedzieć że bardzo się ucieszyłam bo to znaczy że zaakceptowali Radio Bercik Silesia i jesteśmy całą Rodziną Bercikowa...Radio jest wspierane finansowo przez różnych ludzi – opłacane są koszty utrzymania serwera, jak utrzymuje redakcja – oni nie biorą za udział w audycjach ani grosza i robią to dla przyjemności.

Te urozmaicenia sprawiają, że audycje są idealnym i niepowtarzalnym elementem rozrywki dnia codziennego wśród stałej i bardzo licznej publiczności.

w odbudowie i utrzymaniu zabytków na Śląsku (Historyczny kościółek św.

Walentego w Dobrodzieniu), organizacji festynów lub promocji "Stowarzyszenia Dobrodzień Potrzebującym".

Po prawie pölrocznej przerwie spowodowanej brakiem komputeru - znowu jestem z Wami .

Moze nie wszyscy wiedzä - pochodze z najpiekniejszej miejscowosci wypoczynkowej na Släsku Opolskim jaka jest " Poliwoda " , gdzie w pobliskich stawach mozna powedkowac , poplywac , oraz w malej knajpce mozna zjesc wspanialego psträga .

Search for Kontaktchat:

Kontaktchat-21Kontaktchat-32

Natomiast ciekawostką jest, że za sumę 10 euro, można wysłać specjalne życzenia urodzinowe wraz ze zdjęciem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Kontaktchat”

  1. Wanneer uw proefabonnement bijna afloopt, ontvangt u bericht van ons met een aanbod voor een doorlopend abonnement. Het verspreidingsgebied van de Leeuwarder Courant beslaat de provincie Friesland. Bovendien ontvangt u een welkomstbrief met daarin alle informatie over uw abonnement.