Live web cam shqip

Bunun hakkında "Şarkıcılar genellikle radyo tanıtımlarını altı hafta içerisinde bitirir ama benimki altı ay sürmüştü." demiştir.Borchetta, müzik endüstrisindeki insanların onun henüz on altı yaşında bir kıza albüm çıkarmasını ilk başta olumsuz karşıladıklarını ancak olanlara bakıldığında Swift'tin daha önce bilinmeyen bir dinleyici kitlesini yani "country dinleyen genç kızları" ortaya çıkardığını söyledi.2005'te Bluebird Cafe'de sahne alırken, Dreamworks Records'ta çalışmış ve o dönemde kendi plak şirketi Big Machine Records'u kurmaya hazırlanan, Scott Borchetta'nın dikkatini çekti. Şirketle anlaşmayı imzalamasından kısa bir süre sonra kendi adını taşıyan ilk albümü için çalışmalara başladı.Nashville'ın eski yapımcılarıyla birkaç denemenin ardından Swift Big Machine'i önceden demo kayıtlarında çalıştığı Nathan Chapman'ı kiralamaya ikna etti.2008 Grammy Ödülleri'nde "En İyi Yeni Sanatçı" kategorisinde aday gösterildi.İkinci albümü olan Fearless'ı 2008'in sonlarında çıkardı.Bir gün Behind the Music programının Faith Hill hakkındaki bölümünü izledikten sonra hayallerini gerçekleştirebilmesi için kendisine göre inanılmaz olan şehre, Nashville'a gitmesi gerektiğine karar verdi.

Sanatçı 2006'yı albümü tanıtmak amaçlı radyo programlarına katılarak geçirdi.

Swift, 2014 yılında doğum yılı olan 1989 adlı bir albüm çıkardı bu albümden ''Shake It Off'', ''Blank Space'', ''Style'' ve ''Bad Blood'' dünya çapında hit şarkılar oldu.

Swift dinleyiciyi çabuk yakalayan nakaratları ve yaşadığı deneyimleri anlattığı şarkılarıyla bilinmektedir.

Albümün üçüncü single çalışması "Mean" iki Grammy kazandı. Albüm ABD'de ilk haftasında 1.21 milyon satarak son on yılın ilk haftasında en çok satan albümü oldu.

Ayrıca Swift ilk hafta satışları iki milyonu geçen ilk kadın şarkıcı oldu.

Search for Live web cam shqip:

Live web cam shqip-23Live web cam shqip-9Live web cam shqip-82Live web cam shqip-90

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Live web cam shqip”

  1. The new course unites Internet's top dating experts who are offering advice for men how to meet single women for love, romance, relationships and marriage. - How many times you've read in media that all that Russian and Ukrainian women want is to leave their country?